Reprezentant Vanzari Van Sales in Buzãu

Candidatul ideal

- Bune abilitati de comunicare si putere de convingere;
- Atitudine pozitiva, perseverenta, dinamism
- Foarte buna orientare spre rezultate;
- Spirit de organizare si capacitatea de automotivare;
- Capacitatea de a lucra cu obiective și termene limită;
- Dorința de a învăța;
- Experienta profesionala;
- Minim studii medii (diploma de bacalaureat);
- Permis de conducere categoria B, minim 1 an vechime.

Descrierea jobului

- Reprezinta compania in relatia cu clientii
- Construieste şi mentine baza de clienti in sectiunea pe care o administreaza;
- Urmareste realizarea planului de vanzari .

Beneficii

- Oportunitatea de a lucra într-o echipa tanara și dinamica
- Pachet salarial motivant format din salariu fix, comisioane si bonusuri;
- Posibilitati de promovare;

Despre companie

Cu peste 10 ani experienta, compania noastra activeaza in vanzarea si distributia legumelor si fructelor la nivel zonal avand ca arie de acoperire judetele Buzau, Braila si Vrancea.