Reprezentant Vanzari zona Dobrogea in Constanţa

Candidatul ideal

- Experienta relevanta in domeniul vanzarii produselor cosmetice. Sa ii faca placere sa lucreze cu produse cosmetice de calitate
-Buna cunoastere a zonei si a magazinelor din judetele Constanta, Tulcea, Ialomita, Calarasi, Galati si Braila.
- Fire comunicativa, pozitiva
- Seriozitate si stabilitate profesionala
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune
- Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
- Disponibilitate la program prelungit, deplasari in interes de serviciu

Descrierea jobului

Descrierea postului :
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei
- Dezvoltarea bazei actuale de clienti
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
- Administrarea si incasarea soldurilor clientilor alocati.

Oferim:
- Salarizare motivanta si consistenta, automobil de serviciu, telefon, tableta, etc.
- Bonusuri si extra-bonusuri
- Premii
- Training ,Team building
- Mediu de lucru placut si stabil
- Posibilitate de promovare

Atentie! Doar candidatii care respecta cerintele postului vor fi contactati pentru interviu!