Responsabil Calitate Carne/ Legume Fructe in Judetul Giurgiu

Candidatul ideal

- experienta anterioara in cadrul unui job asemanator, sau in cadrul unui depozit (avantaj),
- abilitati sociale si de munca in echipa,
- punctualitate si respectare standarde de calitate, specific categoriei de produse,
- disponibilitate la efort fizic (5-10 kg);

Descrierea jobului

- Respecta procedura de Control Calitate conform caietul de sarcini ale produselor Congelate;
- Participa la receptia calitativa a produselor si receptie conform standardelor procedurii de Control Calitate
- Verifica din punct de vedere calitativ produsele alimentare ce sunt livrate de furnizori si, ulterior, livrate catre magazine.
Beneficii:
- Salariu 2100 lei/net
- Tichete de masa
- Decont transport in comun;
- Decont activitate sportiva;
- Transport asigurat – statia de preluare este in aproprierea metroului – Statia Pacii, Bld. Iuliu Maniu (parcare Turbotequila).
- Program de lucru:

  • Luni – Vineri: 06:00 – 14:00
  • Sambata: zi libera
  • Duminica: 06:00 – 14:00 (se ofera o alta zi libera in cursul saptamanii).