Secretara in Bucureşti Sectorul 3

Candidatul Ideal:

Deschidere in ceea ce priveste aprofundarea cunostintelor in domeniul companiilor din grup

Abilitatea de a invata lucruri noi intr-un timp foarte scurt

Aptitudine de lucru cu documente si PC

Abilitați bune de organizare (gestionarea timpului si fixarea prioritatiilor)

Principalele sarcini si responsabilitati:

    1. asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;

    2. inregistrare furnizori interni, externi si clienti, înregistrări contabilitate primară, emitere documente (avize, facturi etc);

    3. intocmirea si verificarea documentelor privind marfurile ce intra si ies din companie;

    4. colectare, organizare date si documente de la departamentul tehnic si de service;

    5. actualizarea si verificarea bazei de date;

    6. participare permanenta la verificarea stocurilor scriptice si fizice si la efectuarea anuala a inventarului;

    7. participarea la alte activitati din cadrul grupului

Cerinte:

    • studii medii sau superioare finalizate (constituie un avantaj o facultate cu profil economic si/sau tehnic);

    • experienta in domeniul contabilitatii (cursuri în domeniu constituie un avantaj);

    • abilități de comunicare verbală și scrisă, capacitate foarte bună de relaționare atât cu clienții cât și cu colegii;

    • cunoștințe de limba engleză (scris, citit și vorbit), limba germană prezintă un avantaj;

    • cunoștințe operare calculator (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);

    • capacitate de învățare rapidă, aptitudini de planificare, control și de organizare a timpului, a sarcinilor și a locului de muncă;

    • capacitate multitasking și de a respecta termene limită, atenție la detalii;

    • experiență anterioară pe o poziție similară constituie un avantaj.

    • ISO 9000: cunoștințe și experiență (cursuri în domeniu constituie un avantaj);

Ce oferim:

    • un mediu de lucru modern;

    • formare profesională;

    • posibilitatea dezvoltării unei cariere;

    • pachet salarial în funcție de experiență, realizări.

Asteptam sa primim CV-uri pe site-ul MyNextJob.ro