Secretara - Front Office - Registratura in Bucureşti Sectorul 3

Secretara - Front Office - Registratura

Candidatul ideal:

- Are experienta in lucrul cu oamenii
- Este o persoana organizata, atenta la detalii
- Este o persoana dinamica, vesela, prietenoasa, deschisa la nou si adaptabila
- Ii place sa lucreze in echipa
- Are capacitatea de a lucra cu termene limita
- Este dornica sa se dezvolte personal si profesional
- Are bune cunostinte de lucru cu Word, Excel si Outlook

Descrierea jobului

Atributii:
- ofera suport echipei de lucru (preluare apeluri, organizarea intalnirilor si a agendei de lucru, receptionare mesaje)
- asigura corespondenta cu partenerii companiei (receptioneaza, inregistreaza, claseaza, distribuie, trimite corespondenta firmei)
- centralizeaza si arhiveaza conform procedurii documentele companiei
- actualizeaza baze de date (parteneri / clienti)
- mentine legatura cu partenerii si clientii companiei
- deruleaza activitati de verificare documente financiar contabile primare

Descrierea companiei

Societatea este membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania - CECCAR.

Despre companie

Societatea noastra ET&T, membra a Corpului Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania - C.E.C.C.A.R., are ca principal obiect de activitate prestarea serviciilor de cenzorat pentru Asociatiile de Proprietari.