ȘEF DE SCHIMB - PRODUCȚIE in Ghimbav

Candidatul ideal

  • Studii medii / superioare tehnice
  • Experiență în Industria de Automotive (constituie avantaj)
  • Experienta in coordonare (constituie avantaj)
  • Cunostinte limba engleza (constituie avantaj)
  • Cunostinte PC (MS Office)
  • Abilități de comunicare
  • Abilități de conducere

Descrierea jobului

  • Coordonează activitatea de asamblare, etichetare sau ambalare manuală a produselor finite pentru angajații din subordine
  • Responsabil pentru respectarea tututor instrucțiunilor de lucru, de procedură, de verificare
  • Responsabil pentru reducerea și evitarea deteriorării bunurilor
  • Sprijină optimizarea procesului pentru asigurarea / îmbunătățirea calitații
  • Asigura mentenanța neplanificată a echipamentelor, face diagnoză, înțelege principii de funcționare mecanice, pneumatice și de senzoristică
  • Responsabil pentru completarea directă și la timp a documentației specifice, fișa de utilaj, fișa de parametri, raportare productie
  • Responsabil pentru reducerea costurilor
  • Responsabil pentru utilizarea eficientă a resurselor
  • Este responsabil cu respectarea normelor de siguranță, securitate în muncă și mediul înconjurător
  • Conduce, promovează și motivează personalul din subordine
  • Asigură și verifică instruirea personalului
  • Întocmește și actualizează matricile de calificare
  • Asigură și supraveghează respectarea ordinii, curățeniei și disciplinei

  • Iți oferim
  • Un mediu de lucru pozitiv într-o industrie provocatoare și inovatoare
  • Posibilitatea dezvoltării unei cariere pe termen mediu și lung
  • Pachet salarial atractiv, cu bonusuri și beneficii multiple.