Șef de service auto Timișoara in Voluntari

Descrierea jobului: Organizarea activității atelierului de autoturisme și camioane, precum și coordonarea dpdv tehnic a activității mecanicilor și a vulcanizatorilor din cadrul service-ului auto, în sensul gestionării solicitărilor clienților, eficientizării resurselor Coordonarea lucrările specifice atelierului pentru a atinge așteptările clienților și colaborarea cu personalul din subordine și de suport și cu toate celelalte departamente din companie, în vederea creșterii gradului de satisfacție al clienților pentru serviciile oferite. Fidelizarea clienților și urmărirea periodică a gradului de satisfacție al clienților. Candidatul ideal: Studii universitare tehnice. Experiență pe un post similar de minim 3 ani (Șef Service/ Recepționer service). Abilități și cunoștințe manageriale cu aplicare directă în formarea, coordonarea și motivarea echipei. Cunoștințe de limba engleză la nivel conversațional. Dorința de a oferi servicii de calitate, la fel ca și noi. Permis conducere categoria B. Ce oferim: Pachet salarial foarte atractiv. Beneficii (mai multe informații în cadrul interviului). Un loc de muncă stabil și un mediu de lucru unde se pune mare accent pe siguranță, calitate, eficiență și capabilitate.