Sef de tura in Bucuresti

Descriere

Dodo Pizza Romania angajeaza sef tura!

Daca iti place sa lucrezi in bucatarie, esti o persoana activa si motivata sa cresti impreuna cu noi - aplica pentru acest job.

Candidatul ideal:

- Experienta in coordonarea, controlul si organizarea unei echipe - reprezinta un avantaj;

- Persoana responsabila, organizata si orientata spre performanta;

- Experienta in domeniul Horeca sau un rol similar - reprezinta un avantaj.

Responsabilitati:

- Organizarea eficienta a personalului din bucatarie si a curierilor;

- Ajuta la procesul de productie din bucatarie;

- Se ocupa de instruirea si integrarea stagiarilor;

- Ofera ajutor colegilor din bucatarie pe tot parcursul turei;

- Comunica cu clientii din pizzerie si ofera suport pentru solutionarea sesizarilor;

- Inventarierea si gestionare banilor pe parcursul turei;

- Gestionarea marfurilor in restaurant.

Beneficii:

- Salariu stabil constituit din tarif fix pe ora + procent pentru atingerea indicatorilor de performata;

- bonusuri in functie de vechimea in firma;

- Transport decontat pentru tura de seara;

- Posibilitatea de avansare la Manager Restaurant.

Suna la 0371785293 pentru a programa o discutie cu noi sau trimite-ne CV-ul si te vom contacta in cel mai scurt timp posibil!

Despre companie

Dodo Pizza este o companie neobișnuită. În doar 10 ani am deschis peste 680 de pizzerii în 14 țări, inclusiv în SUA, Marea Britanie, China și Nigeria. Despre noi scriu New York Times și Washington Post, Microsoft filmează reportaje, cifrele noastre continuă să uimească analiștii financiari și fondurile de investiții iar concurenții nu înțeleg cum le reușim. Dodo Pizza România este prima master-franciză a rețelei. În 2014 am deschis primul restaurant în Brașov, unde doi ani am testat și adaptat modelul la piața locală. În aceasta perioadă am acumulat experiență și am început expansiunea pe piața din București. În prezent avem 8 restaurante - 6 în București și 2 în Brașov. Scopul nostru este sa atingem 1 000 000 de Clienți fericiți în fiecare lună!