Sef Departament in Iaşi

Candidatul ideal

Ne dorim ca tu sa vii cu:

  • Experienta anterioara (retail, domeniul alimentar);
  • Studii superioare (de preferat) sau minim diploma de Bacalaureat;
  • Cunostinte operare PC, MS Office (Excel, Word) nivel mediu;
  • Bune abilitati de comunicare, organizare, coordonare;
  • Orientare catre rezultat, atitudine proactiva, flexibilitate;
  • Responsabilitate si corectitudine;
  • Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional.

  • Ar fi ideal daca ai:
  • Capacitatea de solutionare a problemelor in situatii de stres sau sub presiune.

Descrierea jobului

Uite care vor fi responsabilitatile tale:

  • Supravegherea si coordonarea activitatilor personalului din magazin pe tura alocata;
  • Verificarea si pregatirea magazinului pentru deschidere;
  • Efectuarea comenzilor zilnice de marfa pentru magazin;
  • Inchiderea caselor de marcat si intocmirea actelor si monetarelor caselor de marcat la intrarea si iesirea in/ din tura a casierilor;
  • Gestionarea relatiei cu clientii din magazin, rezolvarea cererilor si solicitarilor acestora cu promptitudine si profesionalism.

  • Nu vei face asta singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni.

    Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi #mega:
  • Pachet variat de compensatii si beneficii;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonusuri lunare prin care iti rasplatim performanta si devotamentul;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru evenimente speciale din viata ta;
  • Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostri;
  • Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

  • Daca acest rol nu prezinta interes pentru tine, dar stii pe cineva caruia i s-ar potrivi, ne-am bucura sa dai de veste mai departe!