Sef formație secție de producție, cu locație în Iași in Iaşi

Sef formație secție de producție, cu locație în Iași

Data limita pentru aplicarea la acest job este: 18.04.2021

De peste 65 de ani facem echipă pentru a oferi medicamente valoroase terapeutic și a face semenilor sănătatea și viața mai bună.
Pentru a ne atinge acest scop avem nevoie de un coleg pe postul de

Ne dorim de la noul coleg:

  • Să fie licențiat al Facultăţii de Inginerie Chimică, specializarea Ingineria Substanţelor Organice / Inginerie Chimică / Inginerie Biochimică.
  • Să fie adaptabil, creativ, riguros, perseverent, responsabil, dinamic, orientat spre rezultate.
  • Să aibă capacitate de analiză şi sinteză, de lucru cu respectarea termenelor limită, abilităţi de comunicare, de coordonare echipă şi de creare a unui climat de colaborare.
  • Să aibă cunoştinţe de operare PC (MS Office, Internet) și de limbă engleză.
  • Să fie disponibil pentru lucru în schimburi.
  • Eventuala experienţa în domeniul producţiei de medicamente poate constitui un avantaj.

Responsabilitățile sale vor fi:

  • Planificarea, organizarea, coordonarea și controlul activității unei echipe implicate direct în fabricaţia substanțelor active.
  • Realizarea programului de producție cu respectarea parametrilor de operare echipamente şi calitate stabiliți, în cadrul formației cooordonate, în condițiile respectării cerințelor Regulilor de Bună Practică de Fabricație și Sistemului Integrat de Management.
  • Stabilirea măsurilor necesare pentru realizarea randamentelor şi respectarea consumurilor normate de materii prime şi materiale la fiecare serie de produs.
  • Completarea documentaţiei specifice seriilor de produs fabricate, conform prevederilor procedurilor standard de operare.
  • Participare la realizarea activităţilor de validare/revalidare a proceselor/produselor, de calificare / recalificare ehipamente.
  • Implicarea în acţiuni ce vizează optimizarea proceselor tehnologice, reducerea consumurilor specifice, aplicarea de tehnologii/produse noi şi a rezultatelor cercetării.

Oferim:

  • angajare full time,
  • oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu,
  • acces la programe de formare profesionala pentru dezvoltarea competentelor,
  • pachet salarial atractiv / beneficii suplimentare.

Cei interesati sunt rugati sa trimita CV, scrisoare de intenţie, la e-mail:

doina.zamfir@antibiotice.ro pana la data de 18.04.2021

Relatii suplimentare la telefon: 0232-209107;

Numai candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati

Asiguram confidentialitatea aplicatiilor

Împreună creăm valoare!

Pentru mai multe detalii referitoare la prelucrarea datelor cu caracter personal, vă rugăm să consultați pagina noastră https://www.antibiotice.ro/prelucrarea-datelor-cu-caracter-personal/

INCARCA CV
INCARCA SCRISOARE DE INTENTIE