Sef Magazin - Cluj in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre daca:

  • Ai cunostinte de operare calculator si gestiune,
  • Iti place sa lucrezi in domeniul comertului;
  • Iti doresti un loc de munca stabil;
  • Iti place sa interactionezi cu oamenii;
  • Esti o persoana corecta, dinamica si flexibila;
  • Te invitam sa aplici la acest anunt daca-ti doresti o cariera in domeniul comercial.

    Descrierea jobului

  • Primeste, verifica si receptioneaza marfa conform documentelor de insotire.
  • Participa ori de cate ori este solicitat la amenajarea marfii în depozit, in vederea depozitarii si stocarii conform standardului FIFO (primul intrat, primul iesit),
  • Participa la efectuarea inventarelor,
  • Raspunde pentru gestionarea si depozitarea marfii, plus alte sarcini specifice.
  • Beneficii:
  • Salariu competitiv + bonuri de masa;
  • Loc de munca stabil intr-o atmosfera profesionista;
  • Prime de Sarbatori;
  • Bonus in functie de performante.