Sef Sectie Laborator in Bucuresti

Rolul postului:

Participa la/ cordoneaza activitatea laboratorului.

Principalele responsabilitati:

- participa la/coordoneaza activitatea laboratorului
- intocmeste documentatia specifica
- efectueaza incercari de laborator si interpreteaza rezultatele;
- analizeaza rezultatele incercarilor si dispune actiuni corective atunci cand este cazul;
- verifica buletinele de incercare, rapoartele tehnice, sub aspectul corectitudinii intocmirii acestora si respectarii prevederilor normelor tehnice;

Principalele cerinte:

- absolvent facultate constructii/ chimie anorganica - studii de lunga durata
- constituie avantaj experienta in activitatea de incercari de laborator
- cunostinte foarte bune ale pachetului MS Office
- capacitate de analiza si sinteza
- capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte

Ce iti oferim:

Oportunitati de dezvoltare profesionala pe pozitia de Sef laborator la una din fabricile noastre.

Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa. In caz de relocare cazare.