Sef santier in Voluntari

Candidatul ideal

Studii: medii/superioare, de specialitate
Experienţa profesională: minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj
Trăsături de personalitate: autonomie si initiativa, constiinciozitate, amabilitate, flexibilitate, dinamism

Descrierea jobului

Analizeaza documentatia de executie si prezinta observatiile privind solutiile tehnice adoptate de proiectant;
Stabileste tehnologia de executie pe care o supune aprobarii ;
Intocmeste necesarul de materiale pentru aprovizionat;
Intocmeste si completeaza jurnalul de santier;
Coordoneaza activitatea de executie din santier;
Raspunde de introducerea in lucru a materialelor primite, conform documentatiei de executie
Întocmirea tuturor documentelor necesare pentru buna gestionare a personalului (aproximativ 5- 10 de oameni), echipamentelor şi materialelor încredinţate.
Întocmirea şi semnarea tuturor documentelor ce ţin de lucrările coordonate – situaţii de lucrări, raportări periodice, pontaje.
Participarea la recepţia internă a lucrărilor şi la predarea acesteia către beneficiar