Șef supraveghere case in Alba Iulia

Responsabilitati principale:organizarea și verificarea tuturor activităților din cadrul departamentului Casecoordonarea casierelorpreluarea, verificarea și prelucrarea instrumentelor de plată descoperirea, clarificarea și întocmirea documentației privitoare la diferențele de casăinventarierea periodică şi anuală a banilor din casieria centralăconsilierea eficientă a clienților Cerinte: studii mediiexperiența în domeniul comercial constituie avantajcunostințe bune de operare PCgândire organizată,analitică și flexibilă Oferta: salariu atractiv și tichete de masăalte beneficii* : de Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată de sănătatetraining de specialitatesistem informatic performant și logistică modernăoportunitatea unei cariere într-un concern internaţional. *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate