Șef tură producție – Ungheni in Târgu Mureş

Job Description

Responsabilități:

-          Asigurarea producției în parametrii optimi cu respectarea standardelor de lucru

-          Organizarea resurselor pentru optimizarea procesului de producție

-          Urmărirea priorităților și întreprinderea de măsuri asupra abaterilor

-          Oferirea de feedback și instruire pentru persoanele din subordine

-          Îndrumarea echipei spre eliminarea pierderilor

-          Evaluarea opririlor minore de producție, alarmelor de proces și activităților în caz de defecțiuni

-          Colectarea și evaluarea datelor despre performanță, propunerea acțiunilor de îmbunătățire

-          Ține legătura cu unii furnizori de materii prime și auxiliare

Requirements

Cerințe:

-          Studii superioare în domeniul tehnic sau alimentar

-          Experiență pe poziții similare

-          Experiență în gestionarea unei echipe

-          Cunoștințe despre procesul de producție

-          Limba engleză – mediu/avansat

-          Cunoștințe MS Office și SAP

Benefits

Beneficii:

-          Salariu fix

-          Tichete de masă

-          Decont transport

-          Pachet de relocare

Mai multe informații la 0758 103 467 sau tmarica@professional.com.ro

Mulțumim pentru interesul și aplicația dumneavoastră, ne rezervăm dreptul de a contacta doar candidații potriviți cerințelor postului.

S.C. Agenția de Servicii Professional S.R.L. este înregistrată ca operator de date cu caracter personal. Având în vedere prevederile Regulamentului General privind Protecția Datelor Personale vă rugăm ca, înainte de a aplica la anunțul de angajare, să consultați pentru informare site-ul nostru: http://www.professional.com.ro/gdpr/

Cerințe: - Studii superioare în domeniul tehnic sau alimentar - Experiență pe poziții similare - Experiență în gestionarea unei echipe - Cunoștințe despre procesul de producție - Limba engleză – mediu/avansat - Cunoștințe MS Office și SAP