sofer livrator/ Ingrijitor cladire/ spalator vase in Bucuresti

Candidatul ideal

Persoana harnica, priceputa, de incredere, serioasa, apta din punct de vedere fizic
Flexibila în privința condițiilor de lucru
Indeplineste sarcinile cu simț de răspundere, respecta programul de lucru, isi respecta colegii
Tine cont de indicatiile primite
Nu are cazier juridic

Descrierea jobului

sofer livrator:
persoana responsabila, punctuala si de incredere
lucreaza bine in echipa
livreaza in siguranta si in timp util comenzile clientilor
raspunde de verificarea comenzii, incarcarea acesteia si buna depozitare a produselor transportate
respecta planul rutei si timpii de livrare
raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii acesteia
efectueaza incasarile si depune banii in casieria firmei
raspunde de intocmirea corecta a foilor de parcurs

ingrijitor cladire:
spălarea și curățarea podelelor;
curățarea și dezinfectarea obiectelor sanitare din băi;
schimbarea produselor consumabile
curățarea ferestrelor, peretilor; curățarea frigiderului;
strângerea și ducerea gunoiului, etc

spalator vase:
spălarea și curățarea vaselor de diferite dimensiunui, inclusiv oale mari
strângerea și ducerea gunoiului din camera de spalat vase, etc