Sofer/Livrator Pizza cu auto personal sectorul 1 in Bragadiru

Candidatul ideal

Te asteptam in familia noastra daca doresti sa faci parte dintr-o echipa dinamica, doresti sa te dezvolti profesional, sa-ti imbunatatesti abilitatile si daca indeplinesti cerintele de mai jos:
- Capacitatea de a invata rapid, dorinta de a te dezvolta profesional;
- Bune abilitati de comunicare si organizare a timpului de lucru;
- Capacitatea de a gestiona optim situaţiile dificile/conflictuale;
- Capacitatea de a se adapta uşor, spirit de echipa, punctualitate;
- Orientat spre atingerea rezultatelor;
- Disponibilitatea de a lucra in ture, conform graficului de livrari;
- Permis de conducere categoria B, cunoasterea Bucurestiului sau a unuia dintre sectoarele acestuia;
- Autoturism personal, pe care sa fie dispus sa il utilizeze pentru realizarea livrarilor;
- Tinuta fizica si limbaj corespunzatoare jobului.

Descrierea jobului

- Asigura fluxul operational de preluare si livrare a comenzilor de produse;
- Reprezinta compania in fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora;
- Livrarea se face cu autoturismul personal sau cu scuterul personal.

Activitatea in cadrul echipei noastre va incepe cu un instructaj initial, urmat de un training la locul de munca, ce te va ajuta sa te integrezi mai rapid si sa poti cunoaste si executa toate operatiunile presupuse de job.

Daca vei face parte din echipa noastra, iti oferim:
- salariu motivant, in fuctie de volumul de activitate;
- decontarea combustibilului utilizat;
- un mediu de lucru placut si dinamic.

O echipă grozavă te așteaptă! Daca te-am facut curios si vrei sa ne cunosti, trimite-ne CV-ul tau .