SOFER/LUCRATOR COMERCIAL in Otopeni

SOFER/LUCRATOR COMERCIAL

Angajam sofer/lucrator comercial (salariu 3200 lei + transport zilnic decontat)

Punct de lucru: Otopeni, Ilfov

Domeniu: import si distributie materiale electrice si corpuri de iluminat

Programul de lucru este de luni pana vineri in intervalul orar 8.30 – 17.30.

CV-urile se trimit la adresa de email:

Descrierea postului:

-        Activitate de distributie a marfurilor pe zonele alocate;

-        Manipularea marfurilor;

-        Receptionare marfuri primite;

-        Verificare marfuri livrate.

Cerinte:

-        Studii: minim scoala profesionala;

-        Permis auto categoria B;

-        Experienta in activitatea de distributie constituie un avantaj;

-        Cunostinte privind documentele de insotire a marfurilor;

-        Persoana organizata, cu abilitati bune de comunicare in relatia cu clientii.

Despre companie

Importator si distributor materiale electrice si corpuri de iluminat Categorii de produse: sigurante automate, aparate modulare, corpuri de iluminat decorative de interior si de exterior, clasice si moderne (aplice, lustre, spoturi, plafoniere, lampi, proiectoare, stalpi si pitici de gradina etc), cabluri, conductori, trasee cabluri, prize, intrerupatoare, doze aparataj, tablouri electrice, fise industriale, surse de iluminat, ventilatoare, scule, pompe electrice, organizatoare de santier, etc. Marci comercializate: Moeller, Siemens, Schrack, Gewiss, Legrand, Bticino, Fontini, Schneider, Scame, Elmark, Kopos, Massive, Metalka Majur, Obo Bettermann, Palazzoli, Philips, Osram, Elba, Dospel, Romcab, Aga Light, Troll, Dymo, Eglo, Haupa, Klausen, Lohuis, Stellar, OMS, Unolux, Tecnopali, Vents, Kanlux Briloner, etc.