Sofer transport international cisterna siloz/bulk in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Posesor permis de conducere categoria C + E;
Sa detina toate documentele legale necesare conducatorilor auto;
Experienta necesara in domeniul transportului international de marfuri in cisterna siloz / bulk.
Cazier juridic si auto;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

In calitate de sofer de transport international sunteti responsabil de executarea adecvata a comenzilor de transport ale clientilor nostri localizati in intreaga Europa;
Calitatea, siguranta, focusarea pe client si livrarea la timp sunt aspecte foarte importante pentru noi;

Beneficii:

Un contract de angajare in cadrul unei organizatii stabile.
Un salariu competitiv, precum si beneficii atractive.
Asigurare medicala pt transportul extern
Pachet servicii medicale premium pt angajat si membri familie valabil in Romania
Training intern in cadrul centrului de formare Vos Logistics, unde veti fi instruiti in domeniile sanatatii, securitatii, stilului de conducere si orientarii pe client.
Lucrul cu echipament modern si fiabil(camioane EURO V si EURO VI).
Dezvoltarea unei cariere profesionale in cadrul unei organizatii internationale placute si profesioniste.