Specialist achizitii publice si ofertare in Bihor

Candidatul ideal

Angajam Specialist achizitii publice si ofertare - pentru firma de constructii!

Cerinte:

  • Experienta in domeniul achizitiilor publice;
  • Experienta de lucru in sistemul SEAP/SICAP si alte platforme similare este obligatorie!
  • Diploma tehnica/inginerie universitara constituie avantaj;
  • Capacitate de analiza si sinteza a unui volum mare de informatii intr-un timp scurt;
  • Abilitati de comunicare care sa permita oferirea de informatii complete si rapida;
  • Persoana organizata, capabila sa prioritizeze sarcinile si sa respecte termenele limita;
  • Cunostinte bune Microsoft Office, in special Word si Excel.

Descrierea jobului

  • Identifica anunturile publicate in site-urile de specialitate;
  • Analizeaza cerintele tehnice ale clientului;
  • Urmareste daca compania indeplineste conditiile de calificare si eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire;
  • Solicita autoritatii contractante clarificari (daca este cazul);
  • Elaboreaza DUAE-documente de calificare si oferta tehnica pentru licitatii si respecta termenele de depunere ale ofertelor;
  • Elaboreaza raspunsurile la solicitarile de clarificarii primite din partea comisiilor de evaluare;
  • Gestioneaza derularea procedurilor de achizitie publica pana la momentul adjudecarii sau respingerii ofertei;
  • Organizeaza si arhiveaza documentatia aferenta activitatii desfasurate.

Anunţ expirat