Specialist aprovizionare in Oradea

Descrierea jobului

Căutăm o persoană responsabilă și perseverentă pentru un post de Specialist Aprovizionare, în cadrul unei companii din Bihor.

Cerințe:
- studii superioare în domeniul tehnic sau economic;
- cunoștințe de operare PC;
- cunoștințe de limba engleză;
- abilități de negociere și comunicare;
- capacitate de planificare și organizare.

Responsabilități:
- asigură necesarul de stoc stabilit sau solicitat;
- verifică și gestionează facturile primite de la furnizori;
- urmărește planul de livrare a mărfii în termenii contractuali;
- organizează transportul și interacționează cu furnizorii de materii prime;
- respectă termenele stabilite.

Beneficii:
- salariu atractiv;
- contract pe durată nedeterminată;
- mediu de lucru plăcut.