Specialist Constatare Daune (Salaj) in Jibou

Candidatul ideal

-Studii superioare tehnice (de preferat Autovehicule Rutiere, Inginerie Mecanica, Tehnologia Constructiilor de Masini);
-Experienta anterioara in domeniul daunelor auto (asigurator si/sau unitate reparatoare);
-Cunostinte Audatex;
-Bune abilitati de comunicare interpersonala si orientare spre detalii si spre rezultate.

Descrierea jobului

- Efectueaza constatarea tehnica de specialitate a daunelor produse si stabileste solutia tehnologica optima pentru instrumentarea lor;
-Verifica realitatea imprejurarilor si dinamica producerii evenimentului asigurat, evaluand marimea daunelor.

Oferta noastra:

Ne dorim sa fim un angajator atractiv si sa oferim un pachet de beneficii extins, precum si diverse oportunitati de dezvoltare.Promovam increderea, bazata pe valorile, traditia si stabilitatea noastra;
Oferim un mediu de lucru placut si punem accent pe munca in echipa;
Pachetul de remunerare este compatibil cu piata;
Asigurare medicala privata;
Bonusuri in functie de performanta;
Contract pe perioada nedeterminata;
Posibilitatea de promovare;
Acces nelimitat la mii de carti prin intermediul parteneriatului cu biblioteca virtuala Bookster

*In procesul de recrutare, Claim Expert SRL colecteaza date cu caracter personal.