SPECIALIST MARKETING promovare produse pentru sănătate in Bacău

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare, de dorit medicină/farmacie;
- experiența anterioară în promovarea produselor pentru sănătate (medicamente, suplimente alimentare, dispozitive medicale) – constituie un avantaj;
- abilitați de comunicare, relaționare și negociere;
- abilitați organizatorice și de analiză a informației;
- operare PC Microsoft;
- persoană dinamică, responsabilă, loială companiei.

Descrierea jobului

- Promovează produsele, serviciile și imaginea firmei, atât online cât și offline către targetul țintă, în cadrul proiectelor;
- Cercetează piața pentru a oferi soluții privind cerințele, obiceiurile și tendințele consumatorilor;
- Crează și propune strategii și planuri de promovare pentru a ajunge la publicul țintă prin canale adecvate.

Anunţ expirat