Specialist resurse umane in Braşov

Candidatul Ideal Cautam un coleg de echipa sociabil, dezinvolt, bun coechipier, deschis la nou si la a relationa cu oamenii, atent la detalii. Dorim sa fie punctual, organizat si plin de initiativa.

Descrierea jobului :

Gestioneaza activitatile administrative din arealul resurselor umane :

- Administrare de personal - contracte de munca, acte aditionale, adeverinte etc

- Transmitere in Revisal si REGES - Salarizare : pontare , calcul venituri lunare, bonuri de masa - Calcul diurne

- Alte activitati administrative conexe Descrierea companiei TBT Logistic International SRL, partenerul dumneavoastra pentru transportul intre Vestul si Estul Europei. De-a lungul anilor am acumulat experienta in servicii de logistica intre vestul si estul Europei, asadar suntem partenerul ideal pentru transportul național și internațional de bunuri condiționate, cum ar fi medicamente, fructe, legume și flori, precum și bunuri non-condiționate și de transport ADR.