Stivuitorist in Sibiu

Cerinte:

Atestat ISCIR;
Nivel liceal sau scoala profesionala;

Responsabilitati:

Incarcarea paletilor cu caramida in vederea livrarii, conform procedurii de incarcare;
Descarcarea paaletilor returnati, aflati in autovehiculele sosite in incinta fabricii;
Informarea superiorului direct sau laborantului asupra calitatii produselor incarcate si a paletilor goi descarcati;
Verificarea existentei etichetelor si lipirea etichetelor corespunzatoare conform normativelor;
Stivuirea paletilor cu caramida in stive, in functie de cantitate, calitate si lot;
Completarea zilnica a registrului stivuitoristului;

Beneficii:

Salariu atractiv;
Tichete de masa: 30 lei/zi;
Al 13-lea salariu: in functie de performanta colectiva;
Prime: de Paste (450 lei net) si de Craciun (550 lei net), la valoarea negociata din CCM;
Asigurare medicala;
Decont transport.

Despre companie

temPERSO este o companie specializata in servicii de resurse umane, oferind servicii de consultanta HR si recrutare. Mai exact, este un agent de munca temporara. Selectam personal calificat pentru clientii care au nevoie de forța de muncă in orice domeniu de activitate.