STIVUITORIST - DEPOZIT FARMACEUTIC in Ilfov

Candidatul ideal

- studii medii;
- domiciliul stabil in Bucuresti, Chiajna, Chitila sau zonele limitrofe;
- disponibilitatea de a lucra in schimburi;
- abilitatea de calcul matematic;
- capacitate de memorare foarte buna;
- aptitudine pentru invatare rapida si intelegere;
- spirit de observatie dezvoltat;
- spirit de echipa, sociabilitate.

Descrierea jobului

- depoziteaza produsele;
- coleteaza produsele de pe rafturi conform comenzilor primite de la clienti;
- pregateste coletele de marfa in vederea livrarii acestora catre clienti;
- manevreaza in conditii de securitate produsele paletizate, cu ajutorul utilajelor;
- infoliaza marfa si pregateste paletii pentru livrare;
- receptioneaza marfa;
- asigura curatenia la rafturile care ii sunt repartizate.