Stivuitorist/manipulant marfa in Cluj

Candidatul ideal

-persoana responsabila, organizata, atenta la detalii;
-cu abilitati pentru munca in echipa cat si munca autonoma
-perseverent, comunicativ
-gestionarea pozitiva a situatiilor de criza (urgente)
-autorizare ISCIR pentru stivuitoare autopropulsate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-pregatire marfa pentru livrare - cautarea cutiilor conform cerintelor sistemului informatic
-incarcare descarcare marfa
-abilitati in folosirea echipamentelor electronice pentru pregatit marfa (scanner, PDA)
-alimentarea liniilor de productie cu materia prima solicitata
-infoliere paleti pentru incarcare in camioane

-3 schimburi

Beneficii:
Salar competitiv+plus bonusuri
Tichete de masa
Transport asigurat de companie
Echipa tanara

Descrierea companiei

Relats este o companie multinațională de familie catalană cu sediul central în apropiere de Barcelona, care proiectează și produce o gamă de produse cu sisteme de substrat textil pentru motoare, frâne, cabluri push pull, furtunuri din cauciuc și metal, printre multe altele. Cu o prezență pe patru continente în șase fabrici (în Catalonia, China, Mexic, Maroc, Vietnam și România). Grupul Relats lucrează cu companii care furnizează principalele componente ale mărcilor globale din industria auto, industria aerospațială, feroviară, sectorul electricității, aparatele electrice și energia regenerabilă. Relats East Europe este in Romania din anul 2018, are sediul in Apahida, jud Cluj.