STIVUITORISTI BELGIA in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Let's Work International recruteaza, pentru mai multi clienti de pe teritoriul Belgiei, stivuitoristi cu experienta pe stivuitor cu lamele laterale ( REACHTRUCK ) sau frontale.

Se manipuleaza diverse bunuri: seminte, cauciucuri, produse electrocasnice mici, fan, produse congelate, etc - depinde de profilul companiei.

PROFIL:
- aveti experienta profesionala pe o pozitie similara;
- cunoasteti limba engleza la nivel conversational;
- detineti permis auto categoria B
- detineti autorizatie ISCIR sau alta autorizatie de stivuitorist ( avantaj );
- aveti o atitudine punctuală și considerați corectitudinea ca fiind de o importanță primordială;
- vă place să lucrați independent și sa luati inițiativa;
- sunteți flexibil și puteți lucra în diferite schimburi.

Descrierea jobului

SARCINI:
- conducerea full-time a unui stivuitor cu lamele frontale sau laterale si executarea sarcinilor aferente;
- ca si order-picker primiti produsele comandate din depozit si le pregatiti conform comenzii;
- sunteți responsabil pentru repartizarea bunurilor intrate și va asigurati că acestea sunt păstrate corespunzator în depozit;
- aveți grijă de transferul intern de bunuri astfel încât spațiul de depozitare să fie utilizat în mod optim;
- confirmați toate acțiunile cu un scaner care este conectat la sistemul computerului.

Beneficii:
- salariu motivant, bonuri de masa, spor pentru munca in ture;
- contract de muncă semnat si declarat în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.);
- salariul platit saptamanal;
- orele suplimentare platite la un tarif diferit fata de orele normale de munca;
- asigurare medicala;
- asigurarea cazarii, contra-cost ( 80/100 eur/sapt/persoana - se retine din salariu, nu se plateste in avans, nu se percepe garantie );
- preluare gratuita de la aeroport si transfer la cazare;
-consultanta si suport in limba romana pe toata perioada angajarii.
NU SE PERCEP TAXE/COMISIOANE!!!