Suport Operational Inland Seafreight in Bucureşti

Candidatul ideal

Daca doresti sa faci parte dintr-o companie de top in domeniul transporturilor te asteptam sa stam de vorba despre aceasta noua oportunitate.

☞ te incurajam sa-ti dovedesti aptitudinile , iar cele de care ai avea nevoie sunt:
✓Atenție la detalii și responsabilitate;
✓Buna gestionare si organizare a timpului;
✓Experienta in domeniul transporturilor maritime ar putea fi un plus;

✓Lucrul sub presiunea ter menelor limita;

Descrierea jobului

☞ ce implica acest job?

✓Pregateste, organizeaza si efectueaza prompt si eficient operatiunile zilnice din departament;
✓Preia datele referitoare la transporturi din baza interna si intocmeste comanda de transport;
✓Transmite comanda catre transportatori;
✓Intocmeste dosarul de transport si se asigura de existenta tuturor documentelor de la deschiderea pana la finalizarea si arhivarea acestuia;
✓Invata/aplica/implementeaza rapid si corect procedurile specifice transportului inland;
✓Respecta standardele interne ale companiei, inclusiv Regulamentul Intern;

☞ beneficii:
✓Tichete de masa;
✓Program flexibil conform Regulamentului Intern;
✓Abonament medical tip Business;
✓Reduceri prin 7Card;
✓Telefon smartphone de serviciu;
✓Sediu modern in cladire de birouri tip business cu toate facilitatile incluse;
✓Oportunitatea de face parte dintr-o companie multinationala de top;
✓Dezvoltare personala si profesionala;
✓Posibilitatea imbunatatirii cunostintelor prin participarea la training-uri de specialitate in functie de decizia superiorului de department;
✓Mediu de lucru dinamic;
✓Experienta de a lucra intr-o echipa frumoasa

☞ cerinte obligatorii:
✓Cunostinte solide pachet Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint);
✓Cunoasterea limbii engleze este obligatorie ;
✓Know-how in lucrul cu sistemele;

Ne dorim foarte mult sa identificam in candidatul dorit , o persoana energica , care este dispusa sa accepte noi provocari , obisnuita cu un ritm alert de desfasurare al activitatii si care sa indrageasca munca in echipa.

Impreuna vom face lucrurile mai bine!

Aplica la acest job astazi!!!

Anunţ expirat