Tamplar-Montator / Pregatitor vopsitorie / Ajutor Tamplar in Ilfov

Candidatul ideal

Fabrica de mobila la comanda dorim sa angajam:

Tamplar-Montator, Ajutor tamplar-montator, Pregatitor vopsitorie cu experieta in executia si montajul de mobilier la comanda din MDF vopsit si furniruit, lemn masiv, Corian, PAL.

TAMPLAR-MONTATOR - Persoanele care doresc sa se alature colectivului nostru pentru acest post dorim sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa fie serioase si muncitoare, implicate in ceea ce fac, dornice de a realiza lucruri noi;
- sa stie sa lucreze la masinile necesare executiei mobilierului;
- sa stie sa citeasca un desen tehnic necesar in procesul de executie si montaj al mobilierului;
- sa cunoasca produsele de la Blum, Hafele;
- sa aibe permis categ. B, experienta in condus autoutilitare de pana in 3.5 to;
- fara cazier judiciar;
- salariu net 3.500 - 4.000 lei;

AJUTOR TAMPLAR-MONTATOR - Persoanele care doresc sa se alature colectivului nostru pentru acest post dorim sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa fie serioase si muncitoare, implicate in ceea ce fac, dornice de a invata lucruri noi;
- sa aibe o minima experienta in productia de mobilier;
- salariu net 2.500 - 2.800 lei;

PREGATITOR VOPSITORIE - Persoanele care doresc sa se alature colectivului nostru pentru acest post dorim sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- sa aiba experienta ca pregatitor vopsitorie in productia de mobilier sau auto;
- sa fie serioase si muncitoare, sa aiba rabdare, sa fie implicate in ceea ce fac;
- fara cazier judiciar.
- salariu net 2.800 - 3.200 lei;

Descrierea jobului

OFERIM:
- contract de munca de 8 ore pe perioada nedeterminata;
- decontarea transportului;
- plata orelor suplimentare;
- concediu de odihna platit;
- zile libere legale platite;
- program L-V, 7.30-16.00
- conditii bune de lucru, hala incalzita;