Tamplari pentru fabrica in Ilfov

Candidatul ideal

intruneste urmatoarele calitati:
- Seriozitate
- Stare buna de sanatate
- Disponibilitate pentru munca in 2 schimburi de 8 ore

Descrierea jobului

Se lucreaza pe masini de taiere si debitare:
- Executarea corecta si in timp a activitatilor de taiere si cantuire a marfurilor respectand procedurile interne
- Va asigurati ca nu raman aschii intre masa de taiere si panza
- Verificati starea melaminei in urma taierii
- Verificati calitatea lipirii si a rotunjirii capetetilor si a cantului

Beneficii:
- Loc de munca stabil, cu contract pe perioada nedeterminata
- Salariu motivant, in functie de experienta
- Bonusuri lunare
- Prime si sporuri
- Transport sau decontarea transportului
- Asigurare medicala privata