Tehnician / Alpinist telecomunicatii in Timisoara

Candidatul ideal

Activitatea noastra consta in instalarea unei game mari de echipamente de telecomunicatii: antene, routere, switch-uri, servere si alte echipamente specifice. Ne marim echipa si ne dorim alaturi de noi colegi carora sa le placa ceea ce facem. Daca esti o persoana dinamica si cu simt practic te asteptam sa faci parte din echipa noastra. Ne-ar ajuta experienta, dar daca nu o ai, o vei dobandi alaturi de noi.

Descrierea jobului

Cerinte:
- instalare echipamente telecomunicatii
- instalare antene la inaltime
- abilitati de comunicare si munca in echipa;
- executare de cablari structurate
- permis cat B - reprezinta un avantaj

Beneficii:
-pachet salarial atractiv;
-specializare la locul de munca
-participarea la cursuri in domeniu
-posibilitate de avansare in functie de performante