Tehnician electromecanic in Bucureşti, Ilfov

RESPONSABILITATI:

Pentru clientul nostru, o companie cu renume global si cu activitate in peste 120 de tari, ce activeaza in industria constuctiilor, angajam tehnician electromecanic, pentru Centrul de Reparatii din Dragomiresti-Vale.

Responsabilitati

• Diagnosticarea corecta a defectiunilor uneltelor si efectuarea reparatiilor necesare;

• Receptionarea pieselor de schimb;

• Monitorizarea permanenta a stocului de piese pentru fluidizarea fluxului de reparatie;

• Introducerea fisei tehnice corespunzatoare fiecarei reparatii in programul de gestiune SAP;

• Verificarea documentelor de insotire.

CERINTE:

Daca

• Ai studii medii in domeniul tehnic;

• Experienţa în repararea uneltelor portabile de mică mecanizare, a motoarelor electrice;

• Cunostinte de limba engleza la nivel conversational;

• Experiența în utilizarea aplicațiilor Windows;

• Esti responsabil, atent la detalii si orientat catre client;

• Iti place sa lucrezi in echipa si esti orientat spre rezultat;

• Esti disponibil sa lucrezi in doua schimburi (6.30-13.30, cu pauze incluse si 14.00-21:00, prin rotatie).

Atunci avem rolul potrivit pentru tine!

BENEFICII:

Iti oferim

• Training de specialitate;

• Un pachet salarial atractiv, in acord cu experienta acumulata;

• Tichete de masa;

• Decontarea transportului;

• Posibilitatea de a evolua profesional intr-un mediu stabil si competitiv.

Daca oferta noastra prezinta interes, nu ezita sa ne contactezi!

Numar de telefon: 0731707080

Adresa de email: oana.huhurez@humangest.ro