Tehnician Facility in Iaşi

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice in domeniul mecanic;
  • Experienţă in domeniu - minim 3 ani;
  • Abilitatea de a citi desene tehnice pentru sistemele de ventilaţie, instalaţii termice şi sanitare;
  • Abilităţi practice în domeniul instalaţiilor şi al construcţiilor reprezintă un avantaj;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Bune abilităţi de organizare;
  • Abilităţi de lucru în condiţii de stres;Adaptabilitate la schimbare.

Descrierea jobului

  • Asigură întreţinerea şi funcţionarea în condiţii optime a tuturor instalaţiilor din interiorul fabricii, din punct de vedere mecanic;
  • Efectuează probele de funcţionare a utilajelor şi instalaţiilor, specifice departamentului Facility;
  • Se ocupă cu înlocuirea de repere şi subansamble pe baza desenelor, citirea şi interpretarea schiţelor tehnice, precum şi remedierea defecţiunilor apărute accidental;
  • Se asigură că toate normele de securitate sunt respectate conform normativelor în vigoare;
  • Colaborează cu ceilalţi membri ai echipei Facility pentru a asigura întreţinerea clădirii şia domeniilor conexe din punct de vedere funcţional şi estetic;
  • Beneficii:
  • Beneficii medicale gratuite în rețeaua Regina Maria.
  • Tichete de masă.
  • Tichete cadou (Paște, Crăciun, 1 iunie).
  • Primă de Crăciun.
  • Alte beneficii (Bookster, 7card, diverse reduceri la servicii de telefonie mobilă etc).
  • Transport gratuit.