Tehnician/inginer service case de marcat in Bucuresti

Candidatul ideal

Persoana dinamica, serioasa, amabila, dornica si capabila sa invete lucruri noi, bune abilitati de comunicare, cunostinte software nivel mediu.
Experienta nu este obligatorie, pot aplica la acest job si absolventii de postliceala, facultate sau master.

Descrierea jobului

Remedierea defectiunilor la casele de marcat fiscale precum si instalarea de aplicatii software pentru casele de marcat.
Solutii fiscale destinate restaurantelor, magazinelor, serviceurilor auto, fast foodurilor s.a.
Detalii suplimentare privind responsabilitatile si beneficiile se vor transmite in timpul interviului.
Nu este obligatorie experienta, noul nostru coleg va beneficia de training in cadrul firmei.
Se doreste o colaborare pe termen lung.