Tehnician Intretinere in Iaşi

Tehnician Intretinere

  • Post: Tehnician Intretinere
  • Departament: Intretinere
  • Orașe: IASI
  • Disponibil de la: 23 decembrie 2020

Responsabilități

Asigura functionarea usilor si a portilor automate de acces in magazinTine evidenta situatiilor de intretinere preventiva si corectiva a fiecarei instalatii tehniceRaspunde de incalzirea si aerisirea corespunzatoare a magazinului si a birourilor prin asigurarea unui microclimat de calitateAsigura in mod responsabil starea tehnica a localurilor tehnice.

Profilul candidatului

Studii medii / profesionale, calificare tehnica electromecanicExperienta in electricitate de joasa tensiune si/sau mecanicaPersoana activa, spirit de echipa, rezistenta la stres, orientare catre client.