Tehnician Intretinere Cladiri in Bucureşti Sectorul 2

Hai în echipa Oala Cu Bunatati!

Oala Cu Bunatati – cea mai mare comunitate a iubitorilor de mancare gatita ca acasa
De 11 ani, gatim si livram bunatati la oala pentru mii de clienti care au devenit parte din cea mai mare comunitate a iubitorilor de mancare gatita ca acasa. Am fost primii care au inceput sa scrie aceasta poveste si am devenit cel mai mare sustinator al meselor in familie: ii aducem pe toti impreuna si le oferim timp pentru ceea ce conteaza.
De-a lungul timpului, increderea clientilor nostri ne-a ghidat sa ne dedicam intru totul: gatim cu aceeasi grija cu care ei isi aleg bunatatile si le aducem acasa mereu in siguranta, cu propria noastra echipa de livrare.
Ne dezvoltam si cautam pentru sediul nostru din Str. Fantanica nr. 36, incinta Antefrig, sector 2, Bucuresti un coleg care sa ne ajute cu buna stare a cladirii noastre.

Pentru noi, candidatul ideal ar trebui sa aiba:
- Experienta in domeniul tehnic (instalatii, electric, tehnic, etc.)
- Bune cunostinte tehnice (functionare instalatii, utilitati cladiri, electricitate, reparatii cosntructii)
- Abilitati de organizare si planificare
- Persoana felxibila, cu atitudine proactiva
- Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii, lucru in echipa

Daca te decizi sa ni te alaturi ai avea urmatoarele responsabilitati :
- Asigura si intervine pentru buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii (apa, canalizare, incalzire, electricitate, reparatii constructii, usi, mobilier)
- Asigura aprovizionarea, instalarea si intretinerea echipamentelor auxiliare, instalatiilor (sanitare: chiuvete, spalatoare, etc, electrice: corpuri iluminat, tablou electric, prize, intrerupatoare, termice: calorifere, centrala), mobilierului cladirii
- Efectueaza comenzile de aprovizionare si mentine legatura cu furnizorii de materiale necesare in desfasurarea activitatilor de mentenanta a cladirii
- Face propuneri si instruieste personalul asupra utlizarii optime a echipamentelor si instalatiilor care le are in intretinere in vederea prelungirii duratei de viata a acestora
- Mentine legatura cu administratorul complexului in care este amplasata cladirea pentru rezolvarea situatiilor dpdv tehnic, care pot impiedica desfasurarea actvitatii in cladire
- Intocmeste receptiile si documentele interne pentru materialele cumparate si predarea lor la biroul financiar, pentru decontari/plati furnizori
- Intocmeste necesarul in vederea asigurarii unui stoc minim de materiale pentru intretinere si reparatii
- Monteaza echipamente auxiliare: dispensere de perete, rafturi, inlocuire roti, mobilier (scaune, cuiere, dulapuri), mici utilaje/dispozitive cu montare in zonele de lucru din productie
- Supravegheaza/verifica procedura de efectuare vidanjare de catre firma specializata si preia documentele pentru arhivare. Ascutit cutite -predat/preluat catre/de la furnizor.
- Se asigura de efectuarea verificarii periodice a echipamentelor de stingere incendiu (stingatoare de mana, sistem stingere hote) impreuna cu firmele specializate
- Tine evidenta planului de mentenanta si solicita firmelor specializate interventiile periodice pe sistemele de hote, ventilatie, climatizare, stingere incendii, utilaje productie, echipamente frigorifice.

Daca esti interesat, liana.niculescu@foodgeneration.com este adresa de mail unde poti sa ne trimiti CV-ul tau.

Despre companie

Oala Cu Bunatati – cea mai mare comunitate a iubitorilor de mancare gatita ca acasa De 11 ani, gatim si livram bunatati la oala pentru mii de clienti care au devenit parte din cea mai mare comunitate a iubitorilor de mancare gatita ca acasa. Am fost primii care au inceput sa scrie aceasta poveste si am devenit cel mai mare sustinator al meselor in familie: ii aducem pe toti impreuna si le oferim timp pentru ceea ce conteaza. De-a lungul timpului, increderea clientilor nostri ne-a ghidat sa ne dedicam intru totul: gatim cu aceeasi grija cu care ei isi aleg bunatatile si le aducem acasa mereu in siguranta, cu propria noastra echipa de livrare.