Tehnician intretinere si reparatii Depozit Bolintin in Judetul Giurgiu

Candidatul ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Nu vindem doar produse, cream experiente.
Tot ce facem, in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru.

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?

· Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania
· Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional
· Asiguram transport
· Oferim posibilitati reale de promovare.

Ce vei face tu pentru noi?

  • vei executa lucrarile de mentenanta a echipamentelor (lize/stivuitoare) din dotarea depozitului
  • vei realiza lucrari de intretinere a cladirilor
  • vei mentine relatia cu departamentul tehnic, furnizorii de lucrari de constructii si de echipamente
  • Dacă:

  • Esti o persoană perseverentă, muncitoare
  • Ai cunostinte de operare PC (Outlook, Word, Excel)
  • Esti o persoană integră, care respectă regulile companiei
  • Ai spirit de echipă
  • Dornic să faci parte dintr-una cele mai mari companii de retail din țară
  • Ai experienta similara
    ...aplica cu incredere!
    E momentul pentru un job bun!