Tehnician IT hardware in Timisoara

Companie din domeniul IT angajeaza tehnician service IT experimentat.

Responsabilitati:
- diagnosticare si remediere probleme software si hardware PC, laptop
- diagnosticare si remediere probleme imprimante si copiatoare
- diagnosticare si remediere probleme retele de date
- backup date
- instalare sistem de operare si diferite soft-uri
- asistenta tehnica la distanta
- instalare , configurare si depanare sisteme de securitate (supraveghere video si sisteme alarma)

Cerinte:
- experienta cu sistemul de operare Windows Xp/Vista/7/8/10
- cunostiinte hardware PC ,imprimante si copiatoare
- cunostinte tehnice in domeniul retelelor de date
- cunostinte tehnice in domeniul securitatii (supravegherii video si sisteme alarma)
- permis de conducere cat. B
- seriozitate, punctualitate

Se oferă:
- salariu negociabil in functie de experienta si de performante
- colectiv tanar
- mediu de lucru placut
- perfectionare ulterioara in domeniu

Asteptam sa primim CV-uri online

Despre companie

RAMURA PRINCIPALA CU CARE A INTRAT COMPUTERLINE PE PIATA PRODUSELOR IT A FOST VANZAREA DE STATII DE LUCRU, URMAND INTR-UN TIMP SCURT SI CU O VITEZA ACCELERATA SA DIVERSIFICE ATAT PORTOFOLIUL DE PRODUSE CAT SI CEL DE SERVICII.