Tehnician mecanic / electromecanic in Piteşti

Candidatul ideal

Absolvent a unei instituţii dе învăţământ cu specializare în domeniul electro-mecanic (sau mecanic, dar cu cunostinte bune in domeniul electric);
Permis auto categoria B;
Experiență de minim 2 ani în domeniul electro-mecanic;
Cunoștințe de operare PC (Email, Word, Excel);
Cunoştinţe medii dе limba engleză la nivel conversaţional şi scris;
Bună capacitate organizatorică;
Abilităţi dе comunicare, capacitate dе sinteză;
Abilităţi dе întreţinere şi dezvoltare a relaţiilor cu clienţii, orientare către client şi proces;
Disponibilitate pentru lucrul în echipa dar capabil să lucreze și singur;

Disponibilitate dе deplasare în zona alocată: București, Ilfov, Giurgiu, Calarasi, Ialomita, Constanta, Braila, Buzau, Prahova, Dambovita, Arges si Teleorman.

Descrierea jobului

Asigură reparația și întreținerea motoarelor Perkins și a grupurilor electrogene echipate cu motoare Perkins;
Întocmește rapoarte de intervenție după executarea fiecărei misiuni de lucru;
Studiază literatura de specialitate, îmbunătăţindu-şi permanent abilităţile profesionale;
Participă la inventarierea pieselor și a sculelor;
Păstreză o bună relaţie cu clientul.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și competitiv, alături de colegi tineri și dinamici;
Suport continuu pentru creșterea profesională;
Contract de muncă pe perioada nedeterminată;
Mașină de serviciu – pentru activitatea de teren, telefon, laptop;
Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masa, diurne, bonusuri de performanță.