Tehnician mentenanta, CljP in Cluj Napoca

Candidatul ideal

What distinguishes you

  • Minim studii tehnice liceale sau profesionale in domeniul mecanic/electric
  • Cunostinte tehnice foarte bune
  • Experienta de minim 4 ani in mentenanta si depanarea echipamentelor
  • Experienta in zona de productie reprezinta un avantaj
  • Cunostinte de baza in operarea calculatorului
  • Cunostinte medii in folosirea pachetului MS Office
  • Limba engleza - nivel mediu
  • Autorizare ANRE 3B prezinta un avantaj
  • Gandire orientata spre rezolvarea de probleme
  • Abilitati bune de comunicare si lucru in echipa

Descrierea jobului

Your contribution to something big

  • Vei avea un rol central in gestionarea tichetelor primite si coordonarea subcontractorului responsabil cu operatiunile zilnice
  • Participi la interventii in caz de avarie
  • Realizezi verificari zilnice ale instalatiilor din aria ta de responsabilitate
  • Centralizezi si verifici checklist-uri intocmite de tehnicieni
  • Pastrezi la zi situatia stocurilor de materiale
  • Asiguri indeplinirea indicatorilor de performanta cheie in cadrul departamentului
  • Program de tip office