Tehnician mentenanta plotter in Lugoj

Candidatul ideal

- cunoştinţe medii de electronică, mecanică şi electrică;
- disponibilitate de a lucra în schimburi;
- abilităţi de lucru în echipă;
- responsabilitate şi orientare spre calitate;
- cunoştinţe medii de limba engleză.

Descrierea jobului

- detectarea defectelor şi remedierea acestora în cel mai scurt timp;
- mentenanţă corectivă pentru echipamentele din aria de producţie (plottere Epson si Roland);
- reducere cantitate rebuturi si timp mort echipamente;
- identificarea cauzelor defectelor şi propunere de soluţii;
- reprezinta avantaj cunostintele de citire a schemelor electrice/electronice

- tichete de masă;
- spor pentru orele suplimentare;
- mediu de lucru la standarde internaţionale;
- stabilitate.