Tehnician montaj echipamente zootehnice in Târgu Cãrbuneşti

Descrierea postului

Impreuna cu colegii de echipa instaleaza / asambleaza echipamente zootehnice: pluguri racloare, instalatii de muls, tamburi irigatii, etc.
Efectueaza operatii specifice montajului: conexiuni surub-piulita, taiere bara metalica, taiere si lipire tevi PVC, gaurire metal / beton / lemn, etc.
Instalarile se efectueaza in diverse zone ale tarii.

Cerinte

Persoana serioasa si organizata
Dorinta de a invata lucruri noi
Permis categoria B
Nu este obligatorie experienta unui loc de munca anterior sau vechime in domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru: 9:00 - 17:30 (S,D - Liber)
Salariu fix + bonuri de masa;
Transport gratuit de acasa la locul de munca;
Altele, in functie de rezultatele la locul de munca.