Tehnician sisteme de securitate in Bucuresti

Suntem 24security.ro si NE MARIM ECHIPA!!!

Daca ai cunostinte si abilitati tehnice in domeniul sistemelor de securitate esti candidatul ideal!

Ce ne dorim de la tine?

- Cunostinte minime in domeniul sistemelor de securitate (sisteme de alarma, supraveghere video, control acces, interfonie/videointerfonie);
- Abilitati de comunicare, lucru in echipa, spirit organizatoric;
- Seriozitate, integritate, profesionalism, dorinta de perfectionare;
- Avantaj: permis auto categoria B.

Responsabilitati:

- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate;
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;

Ce oferim?

- Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Decontarea orelor suplimentare, prime Paste / Craciun;
- Posibilitate de dezvoltare profesionala;
- Instruire la locul de munca;
- Mediu de lucru placut.

Te rugam aplica cu CV-ul tau.

Despre companie

Prezenta pe piata de securitate din Romania, din anul 2002, INVEST EXPERT GRUP se pozitioneaza ca o companie ce ofera servicii competitive si este mereu atenta sa isi imbunatateasca produsele si serviciile astfel incat sa devina un etalon de calitate atat din punct de vedere al serviciilor, cat si al atitudinii angajatilor.