Tehnician Sisteme de Securitate in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Smart Building Electric&Data Group SRL angajeaza Tehnicieni pentru sisteme de detectie incendiu, supraveghere video, antiefractie, control acces, retele voce date. Cautam persoane deschise, flexibile, cu calitati de lucru in echipa, capabile si dornice sa isi ridice nivelul tehnic profesional dobandit.

  • Absolvent studii medii, de preferat profil tehnic;
  • Abilitati tehnice;
  • Capacitate de organizare si coordonare;
  • Seriozitate, responsabilitate si spirit de echipa;
  • Permis de conducere categoria B (constituie avantaj);
  • Certificare/Curs inginer/tehnician de sisteme de securitate-optional
  • Autorizare ANRE grad II B-optional
  • Cunoștințe de echipamente active de rețea, sisteme IP

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor antiincendiu, antiefractie, TVCI, control acces, retele voce-date;
  • Executarea lucrarilor confom proiectelor si planurilor;
  • Instruirea utilizatorilor/beneficiarilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
  • Organizarea activitatii de instalare a sistemelor de securitate;
  • Mentenanta sistemelor de curenti slabi;
  • Acordarea de suport tehnic cand este cazul;
  • Experiență in lucrări de cablare structurată si curenți slabi, conectare echipamente, etc.
  • Cunoașterea legislației din domeniu.
  • Beneficii:
  • Angajatii vor participa la cursuri de perfectionare constant;
  • Angajatii vor beneficia de un card de sanatate la o clinica privata din judetul Cluj in cadrul careia vor beneficia de gratuitati si reduceri;
  • Posibilitatea de asimilare de noi cunostinte in domeniul sistemelor de securitate;
  • Salariul se va negocia in cadrul interviului si va fi in functie de experienta in domeniu;
  • Salariu atractiv in functie de experienta si implicare;
  • Orele suplimentare sunt platite integral;
  • Bonusuri de performanta, prima de sarbatori;
  • Masina de serviciu si laptop.