TINICHIGIU AUTO in Ilfov

Candidatul ideal

  • Persoana serioasa, un bun gospodar
  • Abilitati tehnice
  • Experienta pe un post similar
  • Persoana responsabila pentru bunuri si cladire
  • Permis de conducere cat. B - avantaj

Descrierea jobului

  • Intretinere spatii verzi cladire (asigura curatenia in curte si parcare – zilnic sau ori de cate ori este nevoie)
  • Amenajare si intretinere spatii verzi (tuns iarba, tuns gard, plantare pomi/flori, manipulare pamant etc)
  • Intretinere interior + exterior cladire
  • Executa micii operatii de intretinere
  • Monitorizeaza buna functionare a echipamentelor care deservesc cladirea
  • Verificare aparate incalzire/racire + contactare firma pentru eventuale reparatii
  • Montare/reparare (cand este cazul) mobilier, instalatie sanitara (capac WC, perdea dus, becuri, lavabil, gresie/faianta etc cu intocmire necesar de materiale)
  • Sa utilizeze corect sculele si utilajele din dotare si sa le pastreze in bune conditii
  • Sa anunte in cazul sesizarii unei defectiuni sau orice alte servicii de intretinere generala.