vânzător in Timisoara

Magazinul Wojcik din Timisoara, unde regasestii articole de imbracaminte si incaltaminte pentru copii, te asteapta sa te alaturi familiei – intr-un mediu de lucru prietenos si linistit, care iti asigura dezvoltarea abilitatilor de apropiere catre clientii nostrii, consiliere si vanzare, deprinzand cat mai multe cunostinte despre moda si traditia in vanzarii.

  Posturi disponibile: - lucrator comercial.

Cerinte: - minim experienta 1 an in domeniul vanzarilor articolelor vestimentare,

-        Experienta acumulata in vanzari intr-un magazin care comercializeaza haine de copii – ar constitui un avantaj;

- cunostiinte minime de utilizare PC;

Ne dorim, ca cei interesati de aceasta angajare, sa corespunda urmatoarelor cerinte:

- personalitate placuta, tinuta si prezenta agreabila;

- persoana deschisa, pozitiva, spontana, orientata catre clienti;

- abilitati de comunicare si consiliere clienti;

- vocabular comercial ingrijit.

Responsabilitati: - intampinarea clientilor in mod corespunzator;

- relationearea cu clientii;

- prezentarea produsele potrivite solicitarilor;

- asigurarea confidentialitatii datelor la care are acces;

- mentinerea unui mediu de lucru profesionist, ordonat si estetic in magazin, asigurarea curateniei la locul de munca.

Oferim:

- un loc de munca stabil intr-un mediu placut si profesionist;

Asteptam cu mare interes CV-ul tau!

Despre companie

vinzari cu amanuntul haine copii