Vanzator produse alimentare in Prahova

Candidatul ideal

- Experienta in vanzarea de produse alimentare
- Abilitati de comunicare, seriozitate, constiinciozitate, capacitate de lucru in echipa, disciplina, flexibilitate de lucru in program prelungit.
- Cunostinte specifice in comertul cu produse perisabile reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Ce oferim:
Pachet salarial motivant in acord cu performanta de care veti da dovada (​Venit net mediu pe luna de pana la 2700 lei)
- 21 de zile de concediu
- Tichete de masa incepand cu prima zi a angajarii (valoare tichet 15 lei/zi)
- Asigurare medicala
- Decontare transport
- Bonusuri de performanta
- Sansa de dezvoltare profesionala in domeniu

Responsabilitati:
Vanzarea produselor alimentare catre clienti, conform procedurilor societatii

Anunţ expirat