Verificatori valori in Bucuresti

Candidatul ideal

Studii medii finalizate;
Disponibilitate pentru lucrul in 3 schimburi.

Descrierea jobului

Sortarea, clasarea si numararea valorilor (bilete de banca, tichete, bonuri valorice);
Pregatirea valorilor pentru transport;
Intocmirea documentatiei pentru situatiile in care se constata falsuri/ diferente de numerar;
Inregistrarea datelor in sistemul informatic;
Verificarea modului de functionare a masinilor de procesare numerar sau a altor valori;
Primirea/predarea de la/ catre salariatul responsabil a numerarului/ tichetelor repartizate spre procesare;
Alimentarea cu numerar a casetelor pentru ATM;
Participarea la inchiderea operatiilor zilnice de casierie.

Angajam Verificatori valori pentru clientul nostru, un important centru de procesare valori.

Bucuresti PR 020142
Pitesti PR 020146
Arad PR 019001
Cluj PR 020147
Bacau PR 020144