Video Editor - Adobe Premiere Pro or Adobe After Effects in Bucuresti

Candidatul ideal

are cunostinte in:

Adobe Premiere Pro / DaVinci Resolve
Adobe After Effects
Experienta in Program 3D este un plus.
Adobe Photoshop si Adobe Illustrator si Adobe Lightroom (este un Plus)
Utilizarea aparatelor din gama Panasonic Lumix si obiective.
Pozitionarea si utilizarea luminilor in studio.

Descrierea jobului

Principala ta RESPONSABILITATE este sa vii la acest job din placere. Doar in acest fel si tu, dar si noi vom avea de castigat! :)

Va trebui sa:

Contribui in mod creativ la fiecare proiect in parte
Filmezi si editezi video-uri pentru platformele de social media, website, diferite alte proiecte.
Desfasori proiecte in si inafara studio-uluiIti oferim:Salariu atractiv. Se poate negocia în funcție de volumul de lucru și performanta

- Editarea materialelor video, cu respectarea termenelor limită şi a standardelor de imagine şi de sunet, stabilite potrivit cerinţelor televiziunii HD şi sistemelor de producţie şi comunicate de echipa tehnică;

- Utilizarea arhivei de imagini, astfel încât materialele video să includă suportul de imagine impus de regulile generale de editare

Iti oferim:Salariu atractiv. Se poate negocia în funcție de volumul de lucru și performanta
Program flexibil
Bonusuri pentru indeplinirea targeturilor
Mediu de lucru placut , dotatat cu tehnologie de utima generatie
Echipa tanara, dinamica si ambitioasa. Vei fi inconjurat de oameni carora le pasa de tine si de dezvoltarea ta. We Work hard, Play hard!